Podpořte vydání velikonočního kalendáře Pavla Kantorka


komiks

Pavel Kantorek se u nás proslavil především jako skvělý kreslíř a humorista. Jeho tvorbu se už nějaký čas snaží přiblížit školicí a kulturní centrum InGarden.

To aktuálně připravuje další, již tradiční velikonoční kalendář a následnou výstavu vtipů. V letošním roce jde o kalendář Pro kočku s překvapením, kde budou použity nově objevené kresby Pavla Kantorka. K zakoupení je už v tuto chvíli na Hithitu.

Neobvyklé obrázky

Hlavním cílem tohoto projektu je dodržení tradice velikonočního kalendáře, tak jak si to Pavel Kantorek přál, zavzpomínání na Pavla a také propagace díla tohoto světově uznávaného kreslíře a výborného člověka. „Část vybraných peněz nám pomůže připravit podklady a vydat kalendář Pro kočku s překvapením. Zbytek peněz bude využit na uspořádání tradiční jarní výstavy v prostorách InGarden v květnu 2019, pro kterou budou zpracovány další poklady z krabice,“ vysvětluje Barbora Horešovská z InGarden.

Kalendář bude obsahovat 12 otočných listů a bude vytištěn na křídovém papíru. V nově objevených kresbách z krabice bude průvodcem roku tradiční Pavlova kočka v netradičním spojení se znameními zvěrokruhu. Již před dvěma lety dostal spolek InGarden od rodiny Pavla Kantorka ke zpracování krabici skic, náčrtů, studií a originálů vtipů. Pro letošní kalendář se v těchto pokladech z krabice podařilo najít vcelku neobvyklé obrázky.

Staňte se partnerem

Projekt lze nyní podpořit prostřednictvím crowdfundingové sbírky na portálu Hithit.cz, kde je kromě kalendáře připravená i celá řada dalších zajímavých odměn. Přispěvatelé si mohou zakoupit třeba katalog vtipů Psi a jiná zvířata, pozvánku na výstavu, grafiku na zeď či originální kresbu Pavla Kantorka.

„Pokud se chcete aktivně podílet buď na výstavě či na skladbě kalendáře, je pro vás připravena i bonusová odměna Partner kalendáře, či Partner výstavy,“ doplňuje Horešovská.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli