Co nabízí první trailer k filmu Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales?


Pokud jste milovníky filmu Pirates of the Caribbean, pohodlně se usaďte a zaostřete zrak. Právě se mezi nás totiž dostal první trailer k chystanému, nyní již pátému pokračování této filmové série. Trailer je naplněn chladnou, temnou atmosférou, což se nám rozhodně líbí. Je tak možné, že by se po dlouhých šesti letech Piráti vrátili ve velkém stylu?

V traileru máme možnost zpozorovat hlavního darebáka – kapitána Salazara, kterého hraje Javier Bardem. Zatímco s padouchem jsme se trochu seznámili, po hlavním hrdinovi ani stopy. Avšak nemusíte mít strach, Johnny Depp jakožto Jack Sparrow se jistě co nevidět ukáže také. Zároveň je nutné podotknout, že se Geoffrey Rush a Orlando Bloom převlékli do svých rolí Barbossi a Willa Turnera, protože bez nich by to nebyli opravdoví Piráti z Karibiku. Premiéra tohoto snímku je stanovena k 25. květnu 2017.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě