Pastor a Pil C? Sleduj trailer k novému videoklipu


Spojení hlavní postavy CBG jménem Pil C spolu s ostravským Sergeiem Barracudou jsme tu už měli. Tentokrát si však vedle slovenského autora počinu HYPE zarapuje další člen AK, tedy logicky Pastor. Zmíněný Sergei Barracuda ale nezůstává stranou ani nyní, jelikož můžete jeho podpis nalézt v kolonce produkce. Jedná se tedy o jeho první produkční zářez.

Vy se aktuálně můžete nechat nalákat čerstvým trailerem, o nějž se stejně jako o celý videoklip postarala parta DIVERGENT Films. Tak jak, bude lepší Agent 47 nebo aktuální novinka s názvem Riderz?

AK zároveň vypustili trailer k akci s tajuplným názvem 713, která se odehraje 29. června v Ostravě ve spolupráci s Queens.cz. Mají snad tyto dvě novinky něco společného? Buďte ve střehu.


Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě