Ovládněte město! Přidejte se k nám a staňte se lovcem zážitků

Bušení srdce, vzrušení, proud nápadů. Akce, které berou dech a na které se nezapomíná. I to je studentský život. Staňte se vypravěčem příběhů, jako je ten následující…

Až pod nos

Mrazivá noc s sebou přináší strach. Zima se zarývá pod kůži a mlha začíná být nesnesitelná. Kroky a jekot sílí. S každým novým příchozím roste vzrušení a hudba nabírá na obrátkách. Světelná signalizace dává jasně najevo, že průvod se musí hnout.

Stovka duší následuje majestátního jelena a prochází městem v pravidelném pochodovém rytmu. Nic nemůže zabránit tomu, abychom došli do cíle. Náš cíl – Jatka. A přesně takhle začal letošní Halloween v Praze. A nejen tam, ale i v ostatních městech.

Halloween je jedním z našich oblíbených svátků. Všechno a všichni se probouzí až v noci a chtějí zažít něco neočekávaného. A my jsme přesně ti, kteří chtějí naservírovat nevšední zážitky až pod nos. A po svém.

Mrtvolně živo

Osm studentských měst jsme během halloweenské noci převlékli do mejdanu schovaného za strašidelný závoj a vytvořili tak neopakovatelnou atmosféru. Byli jsme s jelenem u všeho, kde bylo mrtvolně živo.

Studujete v Olomouci, Plzni, Hradci Králové či Pardubicích a chcete začít psát jejich nový příběh, získat skvělé zkušenosti a stát se součástí výborné party lidí? Tak nepřestávejte lovit zkušenosti a staňte se novým Jägermeister Hunterem! Koukněte sem a dozvíte se víc.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě