Opak Dissu a Dvojlitrboyzz vyrážejí na společné turné


Dvě rapová uskupení, která se na české scéně svojí tvorbou vymykají, vyrážejí na turné. Opak Dissu a Dvojlitrboyzz navštíví v rámci koncertní šňůry, která potrvá od 21. září do konce listopadu, devět měst republiky. Zástupci obou rapových labelů představí na turné s názvem Sky Is The Limit 2019 svou aktuální tvorbu. Ve vybraných městech vystoupí společně se svými hosty. Mejdany v klubech doplní sety spřátelených DJs.

Dvojlitrboyzz

Dvojlitrboyzz (Ca$hanova Bulhar, Icy L, Niky Lauda, DJ Klebold, Ggunja, Illja) je skupina MCs, DJs a producentů ze všech koutů republiky, která se sešla v Praze. Zde začali společně tvořit originální a osobitý trapový zvuk, který podle jejich slov na české hudební scéně do té doby chyběl.

Dvojlitrboyzz lze spíše než label nazvat kolektivem hudebních producentů a především rodinou. Jednotliví zástupci uskupení mají za sebou úspěšná vydání sólových alb.

Opak Dissu

Label Opak Dissu tvoří členové Asap Jarda, Don Chain, Blueraykoranthug, Yong Lvíše a DJ Casablanka. Ti se rozhodli jít opačným směrem než všichni ostatní a představují rap přesně opačně, než tomu velí klasické americké klišé, že hip hop je styl naleštěných limuzín, drahých domů a luxusu.

Své posluchače berou na výlet na venkov či maloměsto, jejich koncerty však provází nabitá energie a nejinak to bude na plánovaném turné. V roce 2016 vydali mixtape Opak Dissu Tape, kterým se uvedli na tuzemskou scénu.

Opak dissu
Foto: Official

Vstupenky na koncerty turné Sky Is The Limit lze kupovat v předprodeji v síti Goout nebo přímo v klubech. Partnerem akce je ledově namražený Jägermeister.

Turné

21.9. – Plzeň – klub Bílej medvěd

27.9. – Olomouc – Dream Club

12.10. – Liberec – Bunkr Club

18.10. – Opava – Tara Střelnice

26.10. – Brno – Kabinet Múz

8.11. – Telč – Mexx Club

16.11. – Příbram – Music Club Šachta

23.11. – České Budějovice – Komiks Club

30.11. – Praha – Fuchs2


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO