Nová kolekce Converse připomíná model, který proslavila basketbalová hvězda Dr. J.


Značka Rokit vznikla z basketbalové a skejtové kultury. Její historie, tvorba a filozofie z ní dělá skvělého partnera ke spolupráci se značkou Converse a k přetvoření její ikonické boty Pro Leather.

Model Pro Leather nosila v sedmdesátých letech basketbalová hvězda Dr. J. , o dvacet let později se pak prosadil i ve skejtovém prostředí. Spolupráce Converse x Rokit klade důraz na bohatou historii tohoto modelu, který přetváří skrz moderní optiku, navíc se zachováním ikonických prvků.

Nízký bílý model s lakovaným povrchem a logem Rokit je definicí funkčního designu. Kolekce obsahuje také šortky a mikinu se zářivou grafikou a poetickými nápisy. Kolekce je navržena, aby šířila pozitivitu a vzájemný respekt. Inspirujte se jí!

Limitovaná kolekce Converse x Rokit je dostupná u vybraných prodejců (Footshop, Queens).


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí