Mike Tyson měsíčně prohulí marihuanu za milion


Mike Tyson

Bývalý americký boxer Mike Tyson má opravdu hodně velkou spotřebu marihuany. Vlastní dokonce resort s názvem Lollapalooza of Cannabis, který se nachází v jižní Kalifornii a rozléhá se na čtyřicetiakrovém pozemku, kde má pěstírnu této kouzelné rostlinky.

Ve svém podcastu Hotboxin Tyson nedávno prohlásil, že za měsíc spotřebuje marihuanu v ceně 33 000 liber, tedy asi milionu korun. To zní celkem šíleně!

Vegan

Michael Gerard Tyson je bývalý americký boxer, šampion těžké váhy a herec. Jako nejmladší boxer získal tituly těžké váhy organizací WBA, WBC a IBF najednou.

WBC titul vyhrál, když mu bylo 20 let, 4 měsíce a 22 dní, po technickém K.O. Trevora Berbicka ve druhém kole. Jako jediný boxer těžké váhy získal tituly těchto tří organizací postupně jeden po druhém a ne všechny nebo více z nich najednou. Tyson je od roku 2011 vegan.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě