Michael Myers se vrací po 40 letech. Koho bude chtít zabít tentokrát?


Jméno Michael Myers můžou fanoušci rap music znát prostřednictvím tvorby asi každého druhého rappera, jelikož referencí na legendárního hororového záporáka je v tomhle hudebním žánru skutečně velká spousta. Film Halloween původně vznikl v roce 1978 jako americký nezávislý film Johna Carpentera a navzdory malému rozpočtu se stal v rámci hororu kultovním. Halloween postupně vyústil v celou sérii a během dvaceti let se stihlo natočit celkem sedm filmů, z nichž poslední je z roku 1998.

Původní příběh i herci

Jak už to v dnešní době bývá, z věcí, co fungovaly v minulosti, se producenti snaží vyždímat maximum, a tak bylo jen otázkou času, kdy se někdo k tomuto snímku vrátí. Děj nového Halloweenu bude přímo navazovat na první díl, bude zasazen do přítomnosti a Michael Myers se v něm bude snažit dokončit, co před čtyřiceti lety začal.

Velkým pozitivem je, že se na filmu bude podílet původní herecké osazenstvo, tzn. v hlavních rolí se představí Nick Castle a Jamie Lee Curtis. Režie se sice ujme David Gordon Green, nicméně John Carpenter bude spolupracovat jako producent. Halloween bude mít premiéru letos v říjnu. První trailer je zde:

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě