McDonald’s nabízí zlatou kartu na doživotní přísun dobrot


Americké ústředí fast foodového řetězce McDonald’s právě přišlo s opravdu velkou šíleností. V nové soutěži nabízí cenu v podobě exkluzivní platební karty McGold Card. O co se jedná? V podstatě o doživotní nárok na mekáčovský sortiment. A to úplně zadarmo!

Opravdový zlatý poklad

Zlatá karta je zavedeným pojmem, zejména ve světě bankovnictví. Zlaté karty tuzemských i zahraničních bankovních domů jsou ovšem zlaté jen po jméně. Karta McGold je oproti tomu opravdu pozlacená. Jedná se o speciální pouzdro na mobilní telefon, které je propojeno s nativní aplikací McDonald’s.

V celém slosování soutěže bude k dispozici opravdu jen jedna karta. Pochopitelně je nepřenosná. Výherce bude mít nárok na maximálně dvě jídla týdně, a to po dobu následujících padesáti let. Celková hodnota výhry je stanovena na více než 52 tisíc amerických dolarů!

Pro účast musíte žít ve Spojených státech amerických a připravit si objednávku u řetězce skrze mobilní appku. Tu následně zaplatíte a posláním e-mailu, který vám bude nabídnut, se dostanete do slosování. Soutěž bude ukončena už 24. srpna. Jsme zvědaví, kdo to vyhraje!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě