Marpo představuje videoklip k titulnímu tracku desky Dead Man Walking

O Marpovi jste v poslední době mohli slyšet hlavně ve spojitosti s několika Majálesy, kde se společně s celým TroubleGangem chopil role festivalového headlinera. Nyní však přišel ten správný čas pro představení prvního videoklipu z chystané desky Dead Man Walking.

Titulní track bývá téměř vždy stěžejní věcí, která by vám měla udělat jasno v tom, jak bude zbytek projektu vypadat. O tom, že zmíněné album bude v mnoha okolnostech megalomanské, není pochyb – vždyť už samotný křest bude probíhat v pražské O2 areně. Bude tomu však odpovídat i kvalita projektu? Právě vycházející singl samozřejmě dostal také vizuální kabát v podobě povedeného videoklipu od Rashida Garipova, a my si tak můžeme udělat obrázek o tom, jakým se deska nejspíše bude ubírat směrem. Co myslíte vy?

foto: tony flunkey





architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO