Marpo brzy spustí předprodej vstupenek na svůj životní koncert v O2 areně


Marpo opravdu nežertoval. O2 arena zabookována a termín je jasně daný. Příští rok v květnu se dočkáme velkolepého křtu další desky, kterou generál uskupení TroubleGang chystá. Nepůjde však jenom o samotný křest desky s názvem Dead Man Walking, ale především o velký milník v historii českého a slovenského rapu.

Tentokrát vás potřebuju všechny. 12.000 lidí na jednom místě je prostě šílený číslo. Každej si myslí, že jsem se zbláznil, ale lepší zkusit a nedat to, než toho pak litovat. Z nuly až do O2 Areny, podle sebe, s hrdostí a úctou k fans. Co je ještě šílenější, že doufám, že nebudu muset prodat barák, náklady na tuhle akci jsou neuvěřitelnejch 9 miliónů.

Nyní však Marpo stojí před nelehkým úkolem; prodat 12000 lístků totiž bude pěkný oříšek. Rapper nám však již několikrát dokázal, že je opravdový megaloman a své projekty vždy dotáhne do úspěšného cíle. Nejeden člověk tehdy pochyboval, že by se Marpovi a klukům z TG povedlo naplnit malou sportovní halu…

  • CENA VSTUPENEK

Rezervace vstupenek začala 10. dubna a potrvá do 9. května. 10. května pak všichni obdrží rezervační kódy a mohou uskutečnit vlastní nákup vstupenek ‘v první vlně’.  Teprve 19. května, tedy rok před samotným eventem, se otevře nákup široké veřejnosti. Členové TG Family mají vstupenky za nejvýhodnějších podmínek.

  • Stání TG Family – exkluzivně 599 Kč
  • Stání veřejnost 699 Kč
  • Sezení 999 Kč

foto: tony košař (trouble gang)


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO