MadSkill je zpět! Spolu s ním Separ, Sensey Syfu, Iron Kap a Čis T


V krátkém sledu nám československá scéna servíruje další skupinový track. Tentokrát se v něm vedle sebe představila zajímavá jména jako Separ, Sensey Syfu, IronKap a znovuzrozený Čis T. Celou věc má ale především na svědomí producent této novinky MadSkill, který na sebe po delší době ve velkém upozorňuje – nadstavbu přidává i tím, že se tentokrát dokonce postavil i za mikrofon.

Vizuál k videosinglu Shinobi vznikal v sedm set let staré slévárně nedaleko Prahy, která spolu se scénami ninjů z taekwondo teamu Moohwa dodává klipu ten správný vibe.

Label Chop Down Records, pod kterým tento track vyšel, dále slibuje, že do konce tohoto roku se dočkáme ještě jednoho videoklipu. Koho v něm uvidíme tentokrát? Stay tuned.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí