Které hvězdy utratily největší balík za plastické operace?

Být v Hollywoodu a udržet se na vrcholu něco stojí. Na celebrity je kladen obrovský tlak ze strany režisérů, sponzorů, ale také fanoušků. Vypadat perfektně je tak naprostou samozřejmostí. Tento trend ale někdy zachází do naprostých extrémů a z dokonalého vzhledu se stává absolutní posedlost, která nezná hranice. Přehnané diety, hodiny denně strávené v posilovně nebo neustálé změny délky a barvy vlasů jsou ale jen slabý čajíček. Řada celebrit si totiž ujíždí na plastických operacích a nebojí se za ně utratit miliony. Které hvězdy to už trošku přestřelily?

Nicky Minaj

Tahle černoška se na to vrhla pořádně. Nejen, že si změnila jméno, původně se jmenovala Onika Tanya Maraj, ale kromě tetování z puberty na ní nenajdete jediný kousek těla, který by zůstal původní. Od roku 2009 prošla neuvěřitelnými proměnami. Teď je proslulá hlavně svými křivkami. Dříve to byla ale holka kost a kůže. Své pozadí i poprsí si nechala přifouknout už sedmkrát. Kypřejší křivky ji prý vyšly na 20 tisíc dolarů. Tím ale neskončila. Upravit si nechala také rty, a to za 11 500 dolarů, a proměnou prošel i její nos, což ale nikdy nepřiznala.

Kim Kardashian

Pamatujete si, jak vypadala Kim Kardashian, když se poprvé objevila se svou rodinou v reality show Keep up with the Kardashians? Je to už osmnáct let a se svým původním já už nemá dnešní Kim příliš společného. Má za sebou celou řadu plastických operací. Hlavně obličeje. Tou nejtěžší byl asi posun čelisti. Za úpravy svého zevnějšku utratila více než 35 tisíc dolarů.

Demi Moore

Asi nevypadala nikdy lépe než teď, a to je jí už 55 let. Za její vizáží ale nestojí žádné zázračné krémy nebo hodiny strávené ve fitku. Úpravám obětovala spoustu peněz. Má za sebou botox i liposukci a laserovou úpravu kůže v oblasti kolen. Oproti Kim se docela rozšoupla. Všechny tyhle zlepšováky ji vyšly na více než 400 tisíc dolarů, což je částka, za kterou si pořídíte hezký byt s výhledem na Prahu.

Kylie Jenner

O Kylie se mluví v poslední době docela dost. Jedním z věčných témat jsou také plastické operace, kterými si prošla. Její rodina je velkými úpravami zevnějšku proslulá, a tak není divu, že se nevyhnuly ani jí. Co si nechala vylepšit? Podobně jako její sestru Kendall ji viděly celé Spojené státy vyrůstat v přímém přenosu v reality show. Když se podíváte na její fotky před lety a dnes, je jasné, že si prošla opravdu dramatickou proměnou. Má vyplněné rty, upravený nos a prsní implantáty. Také si nechala odsát tuk, který ji poté implantovali na místa, kde je to více žádoucí. Díky tomu dosáhla efektu přesýpacích hodin. A teď se podržte! Za tohle všechno zaplatila přes dva miliony dolarů.

Caitlyn Jenner

Královnou nebo spíše králem proměn je pak otec Kendall a Kylie. Ten prošel v roce 2015 změnou pohlaví. A to byla trefa do černého. Jako chlap nevypadal nic moc, ale jako žena? Docela dobrá šťabajzna. Na to, že je jí téměř sedmdesát. Samotné operace obličeje Caitlyn, jak si nyní říká, vyšly na 70 tisíc dolarů. Zahrnovaly výplně rtů, face lift a řadu dalších zákroků. Ale to samozřejmě není všechno. Celková proměna Williama Bruce Jennera alias Caitlyn stála čtyři miliony dolarů.

Jocelyn Wildenstein

Tohle se fakt nepovedlo. Jocelyn se přezdívá Catwoman, ale ne proto, že by byla tak sexy, ale proto, že její obličej opravdu připomíná ten kočičí. Ona totiž už vůbec nevypadá jako lidská bytost. A co je na tom ze všeho nejhorší? Za tohle všechno utratila neuvěřitelných sedm milionů dolarů a výsledek je jako z hororu. Slíbila, že s operacemi po deseti letech přestane, ale nějak se jí to vzhledem k neočekávaným výsledkům vymklo z ruky.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě