Bude z Kylie Jenner nejmladší miliardářka? Lidi se jí skládají na jmění…


Americká modelka, návrhářka a podnikatelka Kylie Jenner se může stát brzy nejmladší miliardářkou. S neustále rostoucím jměním, které nyní dosahuje částky přes neuvěřitelných 900 milionů dolarů, se jí to nejspíš zanedlouho podaří.

Již nyní patří Kylie, která před pár týdny porodila své první dítě, se svým majetkem mezi 60 nejúspěšnějších amerických podnikatelek. V exkluzivním rozhovoru pro časopis Forbes tato dvacetiletá hvězdička poprvé prozradila, jak velké je její bohatství, kterého nabyla díky své neustále rostoucí značce Kylie Cosmetics. Taky jí vydělala spolupráce se sestrou Kendall pro značku Puma.

Svou kosmetickou značku založila na tzv. lip kitu neboli rtěnce s konturovací tužkou, kterou začala prodávat za 29 dolarů. Od té doby prodala lip kity společně s očními stíny a korektorem v hodnotě 630 milionů dolarů…

Zdroj: oficiální

Jak vznikla její značka? 

„Měla jsem komplex ze svých rtů a abych se cítila líp, začala jsem se malovat už v šesté třídě. Nemohla jsem ale najít konturovací tužku a rtěnku, které by k sobě vzájemně seděly nebo vůbec seděly mé pleti. Tak jsem začala vyrábět to, co jsem sama potřebovala,“ říká Jenner, kterou sleduje celý svět již od jejích deseti let, kdy se objevila v rodinné reality show Keeping Up With The Kardashians.

Kylie si nemůže vynachválit sociální sítě, které považuje za zdroj svého úspěchu. Podle ní jsou velmi důležité pro získávání fanoušků, komunikaci s nimi a pro získávání potenciálních zákazníků, kteří se snaží v mnohém úspěšným lidem podobat. Jakmile na svých sociálních sítích propaguje některých ze svých kosmetických produktů, okamžitě se o ně strhne doslova boj.

Neuvěřitelná čísla

Sesterské duo Jenner má na účtech svých sociálních sítí základnu více než 126 milionů followerů, a to už je pořádné číslo. „Sociální sítě jsou úžasná platforma, díky které se mohu snadno dostat ke svým fanouškům a zákazníkům,“ říká Kylie.

Aby se stala historicky nejmladší miliardářkou světa, její fanoušci založili sbírku, kam jí posílají peníze. Což zní fakt neuvěřitelně. V době, kdy světem hýbe nespočet krizí a spousta lidí nemá co jíst a kde bydlet, fanatici posílají peníze holce, která žije v luxusu. Jen proto, aby byla miliardářka. Uf.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí