Cesta ke slávě Kylie Jenner. Z kačátka mediální hvězda


Jaká byla cesta ke slávě nejmladší Kardashianky Kylie Jenner? Narodila se v Kalifornii do ne úplně standardní americké rodiny. Ta ji už jako malou vtáhla do světla reflektorů, když nechala veřejnost nahlédnout do svého soukromí v reality show Keeping Up With The Kardashians. Její dětská hvězdička slávy ale nezhasla tak, jako mnoho jiných. Naopak. Vystřelila k nebi jako neřízená střela. Z ošklivého káčátka se zrodila superstar sociálních médií a uznávaná celebrita.

Hory sourozenců

Kylie se narodila 10. srpna 1997 Kris Jenner a Bruci Jennerovi. Dnes to ale vypadá, jako by se narodila dvěma ženám. V roce 2015 se totiž její otec prohlásil za transgendera a od té doby si říká Caitlyn. Kylie má pouze jednu vlastní sestru, a to Kendall Jenner, a řadu dalších, nevlastních sourozenců. Z matčiny strany má tři nevlastní sestry – Khloé Kardashian, Kim Kardashian a Kourtney Kardashian a nevlastního bratra Roba Kardashiana. Z otcovy strany má čtyři nevlastní sourozence – Brodyho Jennera, Brandona Jennera, Burta Jennera a Cassandru Marino.

Přestože Kylie dokončila maturitu teprve v roce 2015, už má 7měsíční holčičku, je jednou z nejvlivnějších osobností na Instagramu a brzy se pravděpodobně stane nejmladší miliardářkou. Nedávno se objevila na titulní straně Forbesu, kde v rozhovoru prozradila, jak velké je její bohatství, kterého nabyla díky své značce Kylie Cosmetics.

Proměna

Vždycky ale nevypadala tak, jako dnes. Znát jste ji mohli ze zmíněné rodinné reality show, která zaznamenávala rodinné problémy této obrovské rodiny a vysílala se v roce 2007. Kylie tehdy byla ještě mladičké pihaté káčátko a do rodiny vyumělkovaných Kardashianek moc nezapadala.

To se ale začalo s postupem času měnit. A to zejména díky její sestře Kendall a mediálnímu šílenství, které se kolem celé rodiny zrodilo. Začalo to spoluprací s laky na nehty OPI, pro které vytvořila dva speciální odstíny, za což zinkasovala 100 tisíc dolarů. V roce 2013 pak společně se sestrou Kendall uvedla na trh kolekci Kendall + Kylie ve spolupráci s PacSun. Další velké spolupráce na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve stejném roce sesterské duo uvedlo na trh vlastní kolekci šperků Metal Heaven Kendall and Kylie ve spolupráci s Pascal Mouawad Glamhouse.

Farma?

Kylie nelenila a brzy založila vlastní kosmetickou značku Kylie Cosmetics, která prodává mimo jiné její extrémně úspěšnou rtěnku Kylie Lip Kit. V roce 2015 pak coby 17letá puberťačka způsobila totální poprask, protože přiznala médiím, že si nechala vyplnit rty. Ve stejném roce sestry uvedly kolekci oblečení Kendall + Kylie ve spolupráci s britským módním řetězcem Top Shop. Tou dobou také Kylie spustila vlastní webové stránky a mobilní aplikaci, které jí vydělávají miliony dolarů. Rok na to vydala hudební videoklip k písni 3 Strikes od Terror Jr jako reklamu na své lesky na rty. Letos na svém instagramovém účtu zveřejnila, že si nechala implantáty ve rtech odstranit. Ale my jí to nevěříme.

Jaké jsou její další plány? Kromě toho, že mění svoji vizáž jako chameleon, například před měsícem jste ji mohli na obálce Forbesu vidět jako hnědovlasou slušňačku a teď je z ní dlouhovlasá přisprostlá blondýna, by prý do deseti let ráda zmizela z veřejného života. Chtěla by se věnovat se rodině, žít v Malibu, mít vlastní farmu a na ní chovat kuřata. Tak na to jsme teda zvědaví.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí