Label KR3W poodhalil jarní kolekci


Skatewear label KR3W Denim uveřejnil skrz lookbook náhled na svou jarní kolekci, kterou si nyní představíme.

Samotnou sbírku oblečení očekávejte v prodeji někdy před koncem zimní sezony, a to jak už všichni víte, je za nějakých 40 dní. Tak snad si tým z KR3W Denim nebude dávat příliš na čas, protože jejich kousky jsou opět velice zdařilé a my jsme zvědaví, co nám ještě nabídnou.

Zatím jsme se dočkali pěkného lookbooku, obsahujícího velice povedené snímky, které jsou pořízeny v Borrego Springs – prostředí nacházejícím se v californské poušti. Kolekce nám pak nabídne spíše košile a svetry, nechybí však ani pěkné mikiny s nápisem KR3W či trička. Většina věcí je pak z větší části monochromní, ale najdeme zde i pěkně barevné kousky nebo věci se zajímavou grafikou.

Lookbook můžete shlédnout níže a my na závěr jen připomínáme oficiální stránku KR3W Denim, kde v brzké době najdete kompletní kolekci.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí