Philipp Plein dostal nelichotivý dopis od Ferrari. O co šlo?


Philipp Plein versus Ferrari

Philipp Plein je jeden z nejslavnějších módních návrhářů současnosti. O značce, která nese jeho jméno, jsme vám více prozradili už v loňském speciálním článku.

Slova jako Plein a extravagance jdou ruku v ruce. Návrhář je navíc ještě docela mladý, a tak si užívá života plnými doušky. Krásná žena, luxusní auta a přepych v jakékoli podobě jsou jeho každodenním chlebem. Mimo jiné miluje rychlá auta a evropské supersporty. Sám je majitelem hned několika vozů Ferrari a nejnověji i exkluzivního modelu Lamborghini Urus.

Urgent

Právě z Ferrari ho ale nyní ne právě lichotivým způsobem překvapili. Obdržel totiž urgentní zásilku přímo od právního týmu italské tradiční značky.

Zástupcům Ferrari se nelíbí, že na svém Instagramu ukazuje Plein sporťák v kombinaci s prvky, které značku údajně ne právě dobře reprezentují. Více najdete v samotném znění dopisu, který Plein zveřejnil na svém instagramovém feedu:

View this post on Instagram

GOT A LOVE LETTER 💌 TODAY FROM THE LAWYERS OF FERRARI 🏎 asking me to delete the picture OF MY PERSONAL CAR WITH MY PERSONAL SHOES 👟 ON IT !!!!! I can’t even put in words how disappointed and disgusted I am about this unfair and totally inappropriate claim against me personally……obviously I love cars and ESPECIALLY FERRARI !!!! I bought my first FERRARI 10 years ago and recently I bought a Ferrari for my mother as her birthday gift !!!! I think it is absolutely ridiculous as a good client to receive such a letter from a company like FERRARI !!! This message goes out to the CEO Louis Carey Camilleri of FERRARI !! If you want to continue treating your loyal clients with such letters from your lawyers you will lose the support from many FERRARI FANS ! 👎 @scuderiaferrari

A post shared by Philipp Plein (@philippplein) on

Stálý zákazník

Návrhářův divoký životní styl prý kazí image značky a právnici jej žádají, aby inkriminovaný příspěvek odstranil do dvou dnů od obdržení této výzvy. Plein ale okamžitě prohlásil, že nic takového neudělá a je připraven i na soudní při.

Navíc dodává, že je podle něj naprosto neslýchané, aby věrný zákazník dostal od značky typu Ferrari dopis v podobném změní. Vždyť je dlouholetým zákazníkem a nedávno koupil nové Ferrari i své matce… Co myslíte vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli