Conor McGregor skáče v klipu pro Reebok


Conor McGregor

Kontroverzní, výjimečný, osobitý. Conor McGregor, nejslavnější MMA zápasník na světě a tvář značky Reebok, který umí způsobit poprask, kamkoliv přijde, se nyní představuje v kampani Sport The Unexpected. Conor se v ní představuje ve zcela nové podobě.

Conor světu odhalil dlouho očekávaný vzhled nové siluety Zig Kinetica od značky Reebok. Transformační síla bot proměnila v klipu Conora v akční postavičku, která využívá energii ze Zig Kinetica k boji se zdivočelými hračkami.

„Totálně jsem se do nich zamiloval. Ten grip, ta stabilita. S Reebokem jsme spolu už dlouho a hladina energie mezi námi stále stoupá. A právě teď exploduje,“ říká McGregor.

Z gymů do ulic

Nové Zig Kinetica nyní propojují inovativní sportovní technologie s elegantním stylem. Zrodily se vysoce funkční boty, které plynule přecházejí z gymů do ulic. Uvedení této siluety na trh je další fází kampaně Sport the Unexpected. Ta vyzdvihuje osobnosti, které našly odvahu stát se někým jiným, než se od nich očekávalo.

Nový model Zig Kinetica od Reebok stojí 2 899 korun. Na celý klip s Conorem se podívejte zde:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí