Gangsterka s kotětem v hlavní roli? To je film Keanu!


Že by nebylo možné zabíjet pouze kvůli malému koťátku? Američtí baviči Keegan-Michael Key a Jordan Peele z komediální sketch show Key&Peele mají zřejmě jiný názor. Držitelé mnoha televizních ocenění se totiž objeví ve filmu režiséra Petera Atencia, u kterého zastali nejen herecké posty. Kromě nich si pak v komedii zahraje Jason Mitchell či rapper Method Man.

A o co tedy půjde? Příběh začíná tím, že si jeden z hlavních hrdinů projde rozchodem a hledá útěchu, která by mu přítelkyni nahradila. A tak se mu jednoho dne do života připlete koťátko Keanu, které si ihned oblíbí. Když se ale jednou vrátí domů, zjistí, že malý přítel je pryč, a tak se ho spolu se svým kamarádem vydá hledat. Vinou osudu se nakonec dostanou do křížku s místním gangem, který po mazlíčkovi též touží. Naši hrdinové jsou ovšem pro své kotě schopni udělat cokoliv. Dostane se nakonec Keanu do správných rukou?

Snímek z dílny Warner Bros Pictures se do kin dostane na konci dubna.


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě