Fascinující sportovní příběhy Bez frází mají pokračování


Bez frází

Na výročí internetového projektu Bezfrází.cz přichází i druhá kniha vybraných sportovních příběhů. Těch “dvojka” přináší hned dvacet, které vyšly v elektronické podobně na webu.

Nyní dostávají knižní rozměr se skvělými snímky dvorní fotografky projektu Jany Mensatorové. Kromě dvacítky strhujících povídání úspěšných sportovců kniha přináší také velkou exkluzivní zpověď Martina Erata, který má svou fotku na titulní straně zajímavé publikace.

Příběhy těch nejlepších

Kniha obsahuje 464 stran. Předmluvu obstarala tvář první publikace – tenistka Barbora Strýcová. Zbrusu nová kniha obsahuje dvacet příběhů, které byly mezi říjnem roku 2017 a zářím loňského roku zveřejněny na webu Bez frází.

Kniha obsahuje i dovětky, ve kterých sportovci vypráví, co se dělo od zveřejnění jejich příběhů. Dost často to totiž zasáhlo nejen do jejich života, příběhy výrazně ovlivnily i blízké okolí sportovců a další lidi.

A na čí příběhy se můžete těšit? Například hokejisty Martina Ručinského, kanoisty Josefa Dostála, atleta Tomáše Dvořáka, beachvolejbalistky Markéty Slukové, házenkářky Ivety Lazumové nebo fotbalisty Vladimíra Šmicera. Knihu koupíte například na www.bezfrazi.cz.

obálka
Foto: Jana Mensatorová

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí