Ektor je Mašina na peníze


Přibližně přesně před rokem spatřila světlo světa šestá a zatím poslední deska pražského rappera Ektora. Právě před deskou ALFA si navíc Ektor dopřál roční oddych od koncertů, aby se mohl věnovat jen inspiraci pro budoucí tvorbu. Tour k desce proběhla letos v Česku i na Slovensku a nejspíš vás překvapí, že hned ze začátku nového roku bychom se ještě mohli dočkat zbrusu nového alba.

Už vás nebudeme napínat, deska vyjde už 2. února a ponese název MARKO. Jedná se samozřejmě o rapperovo křestní jméno a souviset to bude i s jeho desetiletým výročím působení na naší hudební scéně. Zatím známe videosingl Asi to tak má bejt, ale Ektor nenechává nic na náhodě a aktuálně je tady s další ochutnávkou.

Singl Mašina produkčně zaopatřil Huclberry a jedná se o pořádně striktní záležitost přímo z ulic. Na závěr ještě zmíníme, že už 1. března 2019 proběhne v pražském Foru Karlín křest nové desky.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě