Ariana Grande se konečně vyjádřila ke smrti Maca Millera. Je to doják


Popová diva Ariana Grande to v posledních letech opravdu nemá lehké. Od neblaze proslulého teroristického útoku na jejím koncertu v Manchesteru sice už nějaký ten pátek uplynul, ale není se příliš čemu divit, že se z něj zpěvačka ještě úplně psychicky nevzpamatovala.

Další rána přišla v podobě úmrtí rappera Maca Millera, se kterým Ariana ještě před několika měsíci tvořila pár. Jeho smrt jí mnozí dávají za vinu, takže si Ariana vypla komentáře na Instagramu.

Dojemný vzkaz zesnulému příteli

Nyní se ale konečně vyjádřila. V příspěvku Ariana bývalého zesnulého partnera nazvala svým nejdražším přítelem. Pod srdečným videem se objevil také následující upřímný vzkaz.

Zbožňovala jsem tě ode dne, kdy jsem tě potkala. Bylo mi tehdy devatenáct a zbožňovat tě stejně tak vždy budu. Mluvili jsme o tom tolikrát. Jsem tak rozzlobená a smutná. Nevím, co dělat. Byl jsi mi tak dlouho nejbližším přítelem. Moc mě mrzí, že jsem nedokázala napravit nebo odstranit tvoje utrpení. Opravdu jsem chtěla. Byl jsi nejobětavější duše s démony, které sis nikdy nezasloužil. Doufám, že teď už je ti dobře, odpočívej.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli