Drake prohrál 10 tisíc dolarů poté, co Quavo trefil koš přes půlku hřiště


Když už se Migos a Drake konečně potkali na společném koncertním turné, které bylo dvakrát odloženo, proč si společně neužít taky trochu té zábavy. Quavo a Drake se tedy rozhodli, že si společně zahážou na basketbalový koš, a rovnou se vsadili o to, jestli nejvýraznější člen Migos trefí koš přes půlku hrací plochy. A to přímo o 10 tisíc amerických dolarů (tedy v přepočtu asi o 225 tisíc korun)!

Drake při sázení nejspíš netušil, že právě Quavo byl jmenován nejdůležitějším hráčem v únorovém souboji celebrit NBA All-Star… Takže Drake prohrál.

V budoucnu mezi nimi prý proběhne i oficiální baksetbalový turnaj, a to přímo během koncertní šňůry Aubrey & The Three Migos. To jsme zvědaví, jestli Drake natrénuje a Quavovi to vrátí!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí