Jak vypadá cover očekávané desky Views From the 6?

V pořadí čtvrtá studiová deska jednoho z nejznámějších kanadských rapperů se kvapem blíží. Sám Drake na ní upozorňuje stále víc a víc, tak třeba na začátku měsíce vypustil ven hned dvě novinky, které by se měly na novém albu objevit. Přesněji jde o tracky Pop Style a One Dance, o nichž se více dozvíte v našem článku zde.

Nyní ale přichází jedna z nejzásadnějších chvílí před samotným releasem, a to je představení jejího coveru. V tomto případě jde o fotografii samotného Drizzyho, jak sedí na vrcholu věže CN Tower, v rodném Torontu. Snímek se nyní stal i jakýmsi hitem internetu, fanoušci totiž usazují čerstvého člena Boy Better Know na nejrůznější místa, mezi nimiž nechybí ani hlava zpěvačky Beyoncé. V následujících dnech určitě na některý z výtvorů narazíte, obzvláště pak, patříte-li mezi uživatele Twitteru. Kdyby se tak nestalo, přikládáme vám pro jistotu ty nejzajímavější z nich.

Album vychází už za čtyři dny, a to 29. dubna. Tak zůstaňte naladěni a sledujte poslední novinky ohledně Views From the 6, které vám ještě přineseme.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí