Nový trailer k pokračování legendární hry DOOM


Vydavatel Bethesda po dlouhých měsících konečně prozradil datum, kdy vyjde pokračování staré známé hry DOOM. To doprovází také nový trailer, jenž nešetří krví.

Oficiální oznámení zní, že dlouho očekávaný DOOM 4 nevyjde v červnu, jak se původně spekulovalo, ale už 13. května. Toto datum je stejné pro všechny platformy, tedy pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru si ale už nyní můžete předobjednat na Steamu za 59,99€. Hráči, kteří si hru předobjednají, pak navíc dostanou balíček Demon Multiplayer Pack.

Oznámení doprovází nový trailer, který je zaměřený na single player kampaň. A vypadá to tak, že nás i u tohoto dílu čeká spousta brutálních útoků, krve, pekelných příšer a temná atmosféra. Tak, jako tomu bylo u předchozích dílů této legendární hry.

Před vydáním hry se mají hráči ještě dočkat beta testu, ale detaily samotného spuštění ještě nejsou známy. Stejně tak jako další podrobnosti o hře, jako například HW požadavky.

Vydavatelství připravuje s klasickou edicí hry i tu sběratelskou, pro nejvěrnější hráče. Hlavním tahákem edice bude 12 palců vysoká figurka démona Revenanta na podstavci, který bude podsvícený a bude ho zdobit otáčející se turbína. Bonusem bude i železný obal hry. Cena sběratelské edice je 129,99€.

doom sberatelska edice


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě