DJ Opia představuje další videoklip k projektu Jízdní neřád


O producentském projektu Jízdní neřád, pod kterým je podepsán DJ Opia, jsme vás informovali na sklonku loňského roku. Můžeme tak pouze připomenout, že na “brněnské” desce se objevili interpreti jako Maniak, MC Gey, Michajlov nebo Apoka (ex Naše věc). No a chybět samozřejmě nesmí ani kdysi freestylová mašina jménem Tafrob.

Právě u něj se ještě na chvilku zastavíme, jelikož se v pořadí již šestý klip k Jízdnímu neřádovi odehrává v okolí zastávky Dětská nemocnice, kde to Tafrob, jak už můžete vědět z poslechu alba, dobře zná.

foto: Official

O povedený vizuál se v tomto případě postaral čím dál tím více vyhledávaný Morelo, jehož tvorbu už v minulosti využili třeba Sergei Barracuda s Pastorem. Dejte nám vědět, jak vás baví brněnská produkce v roce 2018.

foto: Official


Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě