COOL Just Ride! vyráží do Dešné. Mrkněte, jak se povedl Špindl


Nestihli jste první štaci legendárního snowboardového happeningu Just Ride! ve Svatém Petru? Netřeba zoufat – před vámi je další. Jubilejní 10. ročník jedné z nejoblíbenějších akcí zimy pokračuje ve své tour už tento víkend.

Pro malé i velké

V sobotu 26. ledna budete mít další šanci zažít onu jedinečnou atmosféru, kterou si nenechá ujít žádný opravdový snowboarďák. Tour se na své další zastávce podívá do Deštné v Orlických horách. I zde budou mít návštěvníci šanci vyzkoušet letošní novinky ze světa snowboardingu, zapojit se do jib contestu nebo navštívit některou z lekcí zkušených instruktorů.

Připraveny jsou i další aktivity jak pro děti, tak jejich doprovod. Hostesky ze Samosebou.cz budou rozdávat hromadu cen v soutěžích pro mladé tříditele, připraveny budou simulátory a soutěže v zatloukání hřebíků a o pitný režim se tradičně postarají půvabné Jäger Beets.

Party

Celou akcí opět provede po hudební i komentátorské stránce Honza Lohýnský a chybět nebude ani večerní after party. Tentokrát si DJ Akvamen pozval za vinyly sekundanta DJ Forresta Pina. Společně to rozjedou v baru Dvojka v těsné blízkosti lanovky od 21 hodin.

Tour se následně zastaví 9. února na Bukové hoře, 16. února na Ještědu a 9. března v Karlově pod Pradědem. Pro víc aktuálních informací navštivte www.freeride.cz/justride nebo Facebook www.facebook.com/justridetour.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí