Ben Cristovao má nové EP


Release EP Kontakt

Ben Cristovao v prostoru Kabelovny v pražských Holešovicích představil novinářům a vybraným fanouškům svoje nové EP Kontakt. To obsahuje pět písní a k poslechu je nyní exkluzivně v pražském Footshopu Holešovice, v showroomu Alza Holešovice a od pondělí také na náměstích v Brně a Českých Budějovicích. Digitální release alba je v plánu 28. června a bude doplněn o šestý, bonusový, track.

Unikátní poslech

Fanoušci mají možnost si poslechnout Benovo nové album ještě před jeho vydáním, a to ve velmi netradiční formě – na speciálních monolitech. Ty jsou od 21. června umístěny v prostoru pražské prodejny Footshop v Tusarově ulici a od 24. června na náměstích v Brně a Českých Budějovicích.

Cesta k poslechu je jednoduchá – stačí zapojit sluchátka do monolitu a vybrat si písničku nebo si ve svém telefonu otevřít stránku Kontakt.championship.cz a potvrdit polohu v blízkosti monolitu a následně se zobrazí stránka s tracklistem EP k poslechu. V Showroomu Alza Holešovice album najdete v SONY přehrávačích.

Komunikace

V nových textech chce Ben motivovat lidi, aby začali mezi sebou víc komunikovat naživo a prožívali společně zážitky naplno. „Kontakt člověka se svým nefiltrovaným já a brutální realitou našeho světa je čím dál tím slabší. Přehlceni swajpujeme pryč od čehokoli, co by chtělo pozornost naší přesycené a rozmazlené mysli. Chci si s formami Kontaktu trochu pohrát, a tak ve spolupráci s Red Bullem vydávám nové EP, které záměrně nese tento název,“ říká Ben. Část textů dopisoval na své dovolené v Thajsku, kam se před pár týdny vydal.

Release tour k novému albu v netradiční formě proběhne 27. června v Brně v areálu Vaňkovky a o den později 28. června na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. V obou městech se akce koná od 19 hodin. Na koncertech nebudou chybět ani známé hity z Benovy tvorby a limitovaný merch, který byl vytvořen speciálně k novému EP. Oba koncerty jsou zdarma!

EP Kontakt

  • Aleiaio
  • Princezna
  • Plan ft. Osama Verse-Atile
  • Pro nas dva
  • Kontakt
  • + 28. června bonusový track Chybíš

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí