Ben Cristovao představí nové EP na dvojici koncertů pod širým nebem. Zdarma!


Ben Cristovao

Ben Cristovao na konci června vydá nové EP s názvem Kontakt a jeho fanoušci jej poprvé uslyší na dvou open air koncertech ještě před prázdninami v Brně a Českých Budějovicích. Zbrusu nové skladby navíc nesou jednoznačnou message. Koncerty ovšem nejsou jediné překvapení, které si Ben pro své příznivce přichystal:

Mám pro vás dárek, než se všichni rozprchnete na prázdniny do světa. Moje nový EP KONTAKT vyjde v červnu a úplně poprvé zahraju nové songy naživo se svojí kapelou na dvou koncertech. No a protože je to dárek, jsou oba zdarma!

Release tour k novému albu v netradiční formě proběhne 27. června v Brně v areálu Vaňkovky a o den později 28. června na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. V obou městech se konají od 19 hodin. Fanoušci na koncertech nepřijdou ani o známé hity z Benovy tvorby a limitovaný merch, který byl vytvořen speciálně k novému EP.

Ach, ty sítě

Název EP Kontakt, které Ben vydává ve spolupráci s Red Bullem, nevznikl náhodou. V nových textech chce motivovat lidi, aby se zkusili odpoutat od života na sítích, začali mezi sebou víc komunikovat naživo a prožívali společně zážitky naplno:

Vnímám už dlouho způsob, jakým lidi komunikují v pořád větší míře na sociálních sítích. Jak se vytrácí osobní kontakt, který nahrazují zprávy v Messengeru. A když už jsme spolu někde venku, zase ten čas obíráme o sledování novinek na Facebooku nebo Instagramu. Přitom nejdůležitější jsou lidi, co jsou právě s vámi. Kontakt se prostě začíná vytrácet a užít si čas jen s rodinou nebo kámošema je pořád složitější.

Deska, co spojuje lidi

Oba koncerty tak mají za cíl lidi spojit opět dohromady. Najít si čas na kamarády a jít se společně bavit.

Benův vzkaz zní:

Zkuste telefon nechat v kapse a věnovat se jen svým přátelům. Bude to s váma cukat, ale věřím, že to zvládnete.

Před nimi na vás ale čeká ještě pár překvapení, která budou postupně odhalena na redbull.cz/ben. Jedním z nich je soutěž o tajný Meet & Greet s Benem 20. června a dostat možnost se s Benem setkat osobně a být mezi prvními, kdo nové EP Kontakt uslyší.

Značka

Benovu schopnost oslovit lidi oceňuje i Daniel Novák, Brand Activation Specialist for Sony Czech Republic & Slovakia:

Jsme velice rádi, že jsme se stali partnerem tak skvělého projektu, jakým Red Bull Presents Ben Cristovao bezpochyby je. Ben je hudební značka, která ke společnosti Sony perfektně ladí a jeho díla dokonale mapují naši filozofii. Je originální, precizní a především dokáže v lidech probudit emoce a zájem, a to nás na něm baví.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí