Badd Fyah v novém klipu! > Tiana a její Balance Pon Mi Head


Hned posílejte obvinění a stížnosti na sexismus. Je dost možné, že jsem vinen. Mám totiž extrémně rád talentované vokalistky. A ještě radši mám talentované vokalistky, které skvěle vypadají. Tiana je přesně ten typ. A když se ve svém novém klipu ptá “Don’t you love  it when mi wine pon mi head?”, tak řvu “ANO!” z plných plic. Z vizuální stránky prostě originální éňo ňéňo. Ale vedle toho ještě jedna věc, která je důležitá…ba pro nás Čechoslováky možná i důležitější. Do svého klipu si Tiana přizvala i slovenské tanečnice Badd Fyah Twins.

O těch jste se na našich stránkách mohli dočíst v článku ke klipu Pull Up Unity – Ona a teď jsou zpět s ještě větším úspěchem. Upřímně řečeno, děvčatům se podařilo to, co žádné československé umělkyni nebo umělci věnujících se reggae a dancehallu. Buss a blank!!! (tj. střílíme oslavné prázdné patrony do vzduchu). Sám za sebe mám fakt radost, že střední Evropa o sobě začíná dávat výrazně vědět i v domovině reggae a dancehallu. Mno, už nebudu dál zdržovat jak nějaký Peterka. Tiana a celá její crew držící rovnováhu nejen na hlavě už na vás čeká v klipu.

badd fyah


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print