Na svět se dostal nový trailer ke snímku Assassin's Creed


Každému z nás je jistě známá proslulá počítačová hra Assassin’s Creed. Již v květnu jsme vám dali vědět, že se tato hra pomalu, ale jistě dočká filmového zpracování. Nyní již máme možnost zhlédnout druhý trailer k tomuto chystanému snímku, který vypadá opravdu našlapaně.

Již na první pohled lze vidět, že společnosti Ubisoft20th Century Fox si daly záležet, aby film bavil jak příznivce hry, tak obyčejné milovníky akční kinematografie, kteří do děje hry nejsou nijak zasvěceni. Když se ohlédneme k samotnému traileru, nalezneme zde spoustu akce, brutality a skvělých efektů. Mimo jiné můžeme vypozorovat hlavní postavu, kterou není nikdo jiný, než Callum Lynch (Michael Fassbender). Michael nám zatím na této roli sedí, avšak z traileru se nedají zachytit všechny dojmy. Uvidíme, jak obstojí u kritiků po vypuštění filmu do kin, které by mělo proběhnout 21. prosince letošního roku.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě