A$AP Rocky odhaluje další indicie k blížící se desce


Už nějaký ten pátek se ví, že A$AP Rocky chystá svou třetí studiovou desku, kterou cca měsíc zpátky dokončoval v Berlíně. Ohledně samotného releasu se vlastně skoro nic neví. Snad jen to, že vyjde tento rok a mohl by se jmenovat Testing či by aspoň tento výraz mohl finální název obsahovat.

Rocky totiž ke svému nadcházejícímu releasu promuje stále více a více logo crash testů aut. Nedávno přidal na svůj Instagram například figurínu z crash testu s popiskem “HOW THE WHOLE STUDIO LOOKIN RIGHT NOW 🚧” Skalním fanouškům však určitě nic neuniklo.

 

HOW THE WHOLE STUDIO LOOKIN RIGHT NOW 🚧

Příspěvek sdílený PRETTY FLACKO (@asaprocky),

Flacko se tedy dost možná dostal do jakéhosi testovacího módu, ve kterém testuje všechny možné prvky na připravované desce. K současné situaci by nám ale aspoň trochu mohl napovědět krátký teaser, jenž se objevil na Rockyho Instagramu. Doprovází ho bouřlivá obloha, hororové pozadí lesů a také “chainy” samotného rappera. Konec teaseru završuje nápis Testing Purposes Only, což by mohlo směřovat k již zmíněnému názvu desky. Na více informací si ale budeme muset ještě počkat.

 

🚧⚠️🚧

Příspěvek sdílený PRETTY FLACKO (@asaprocky),

foto: billboard.com

Pio Squad a Cocotte Minute? To je nový videoklip Rude Boys Rallye

Šance pro amatérské kapely: Startuje další ročník hudební soutěže Skutečná liga!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí