A$AP Rockyho ve Stockholmu po rvačce odvedla policie

Kolem A$AP Rockyho je opět pořádný poprask. Rapper se aktuálně nachází ve Švédsku, kde ho dokonce zadržela i policie. Proč? Kvůli pouliční bitce, ve které měl být neznámý muž několikrát udeřen a poté dokonce poraněn rozbitou skleněnou lahví. Tento incident měl proběhnout v úterý večer před jednou restaurací.

Kvůli sluchátkům?

Rapper vystupoval na lokálním festivalu SMASH a už příští pondělí se objeví jako headliner velkého fesťáku v Norsku. Podle informací švédských novin by ale klidně mohl strávit zbytek týdne ve zdejším vězení. Na americkém bulvárním webu TMZ.com se už objevily záběru incidentu, při kterém měl rapper složit neznámého muže na zem a následně muže napadla parta Rockyho lidí.

Rocky ale na Instagramu zveřejnil také videa toho, jak muž opakovaně přistupuje k jeho doprovodu a snaží se řešit problém, údajně okolo rozbitých sluchátek. Rocky se měl snažit nejdříve celou situaci uklidnit. Očividně se to ale moc nepovedlo. Ať už to bylo jakkoli, pravdu znají jen zúčastnění.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO