6ix9ine startuje World Domination Tour dnes v Bratislavě a zítra v Praze


Na celém světě byste jen těžko našli kontroverznějšího rappera. Ano, řeč je o superúspěšném rapperovi 6ix9ine, který už dnes večer odpaluje World Domination Tour v bratislavském Majestic Music Clubu. Po Evropě bude mít koncertní šňůra celkem 14 zastávek, zítra v Praze dokonce exkluzivně proběhnou hned dvě shows.

Na třech zastávkách po Československu vystoupí také nejnovější přírůstek do týmu F*CK THEM, kapela KHANS, kterou jsme vám nedávno představili. Jako bonus na celé evropské tour vystoupí také mladý newyorský rapper Young Syrup, kterému nedávno vyšel videosingl rovněž pod F*CK THEM.

Na všech lokálních zastávkách budou vstupenky k prodeji i na místě, takže pokud jste se ještě nerozmysleli, stále máte možnost. Dnešní koncert v Bratislavě následně doplní také oficiální afterparty pod záštitou F*CK THEM – mejdan s kouzelným názvem WEDOITFORTHEKIDS. Už od 22 hodin proběhne v klubu Uhu a těšit se můžete na jména jako Dalyb nebo DJ Nuri, který je členem výše zmíněných KHANS. Zítra se bude pokračovat v pražském Stormu.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli