Slovenská KHANS představuje první videosingl pod hlavičkou F*CK THEM


Že vám jméno KHANS nic neříká? Této mladé formaci ze Slovenska právě vychází debutový videosingl jednoduše nazvaný STEREO. Progresivní uskupení se tak zároveň představuje jako nejnovější člen kreativního domu F*CK THEM, kde už 29. června vydají své debutové album s ambiciózním názvem Ku Hviezdam A Nikdy Späť!.

Partička ve složení Nuri, Saul, Nicholas rozhodně ví, jak zaujmout. Dva prvně jmenované členy můžete znát například z debutového alba od SameyeHAHA CREW, kde Saul předvedl více než působivé vokály a Nuri hostoval na pozici producenta. Dáte šanci i jejich vlastní společné tvorbě?

Foto: F*CK THEM

Není bez zajímavosti, že právě kluci z KHANS budou zároveň jedinou posilou domu F*CK THEM, kteří se objeví na bratislavském a pražském koncertu žijící legendy jménem 6ix9ine.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli