Y-3 přidávají vysokou ponožku k adidas Ultra BOOST x Stella McCartney

Y-3. V rámci této populární a luxusní odnože adidas, jsme se pod taktovkou nestárnoucího Yohjiho Yamamota dočkali ženského modelu Ultra BOOST X, který byl navrhnut ve spolupráci s další velmi známou návrhářkou – Stellou McCartney. V jejich provedení byla k modelu přidána vysoká ponožka a co víc, výsledek dopadl velmi zajímavě.

Na zadní straně ponožky najdeme jméno Stelly a adidas branding, který samozřejmě nesmí chybět ani na špičce. Zároveň střední část těla boty není přidělána k podrážce, a to pro maximalizaci pohodlí. Nesmí chybět ani oblíbená BOOST podrážka – technologie, kterou adidas poslední dobou využívá v hojném počtu. Model vyjde rovnou ve dvou colorways, konkrétně v oranžovo-bílé a navy-zlaté.

UB x SM x Y-3

Za nás palec nahoru, bota je to ovšem velmi specifická a na nohu jí mohou dát spíše jen opravdoví fajnšmekři. Předobjednávky jsou již teď otevřené na stránkách Barneys, retail byl stanoven na 250 dolarů.
UB x SM x Y-3 UB x SM x Y-3

foto: hypebeast.com, fashercise.com

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě