Výběr videoher vycházejících v listopadu 2017

V oblasti videoher je na tom letos listopad stejně jako říjen. Pokud se totiž zaměříme jen na ty nejzásadnější kousky, nepřináší žádnou novou značku a nese se v duchu pokračování, případně toho, co už nám bylo jednou naservírováno. Ovšem nenechte se mýlit. Když tuto skutečnost překousnete, můžete se i tento měsíc královsky bavit. Na své si přijdou příznivci zajetých sérií Call of Duty a Need for Speed, fanoušci Star Wars i ti, kteří si chtějí na současných herních zařízeních vychutnat klasiku v novém kabátku. Herní sucho je v nedohlednu!

Call of Duty: WWII
Datum vydání: 3. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, PC
Vydavatelský dům Activision vyslyšel naše modlitby a vrátil se s Call of Duty tam, kde začínalo, tedy do období druhé světové války. Call of Duty: WWII se pyšní filmovou kampaní, v níž se vžijeme do vojína Ronalda Danielse, propracovanou, vysoce návykovou a především trvanlivou hrou pro více hráčů i populárním zombie módem, kde nám s bojem proti nemrtvým nacistům pomůžou až tři přátelé.

Need for Speed Payback
Datum vydání: 10. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, PC
Nové Need for Speed se i tentokrát objevilo po dvou letech od předchozího dílu, což vývojářům z Ghost Games zajistilo více prostoru pro zlepšení a inovace. Výsledkem jejich snažení je Need for Speed Payback, jež se inspiruje oblíbenou filmovou sérií Rychle a zběsile. Krom závodění v obrovském otevřeném světe Fortune Valley, jehož předlohou se stalo Las Vegas a jeho okolí, si tak v kůži jednoho ze tří hlavních hrdinů vychutnáte nadupaný příběh plný akce a výbuchů.

L.A. Noire
Datum vydání: 14. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, SWITCH
Rok 1947, Los Angeles, detektiv Cole Phelps – to je základ pro prvotřídní detektivku od studia Team Bondi, o jejíž vydání se v květnu 2011 postarala společnost Rockstar Games. Hra se nejprve podívala na konzole PlayStation 3 a Xbox 360 a o půl roku později se jí dočkali také hráči na PC. Letos v listopadu se pak seznam platforem, kde si L.A. Noire zahrajete, znovu rozšiřuje, a sice o PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Star Wars Battlefront II
Datum vydání: 17. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE, PC
Když ke konci roku 2015 vyšel titul Star Wars Battlefront, jeho hráči byli poněkud rozčarovaní. Nenabízel totiž příběhovou kampaň a multiplayer byl obsahově poměrně chudý. Těchto zjevných nedostatků si naštěstí byli vědomi i vývojáři z DICE a podle toho se také zachovali. Battlefront II zaujme plnohodnotným příběhovým režimem o Iden Versio, velitelce elitního imperiálního družstva, a potěší podstatně výživnější a komplexnější hrou pro více hráčů.

The Sims 4
Datum vydání: 17. listopad 2017
Platforma: PS4, XONE
Sérii The Sims zná snad každý. V posledních letech sice už nevzbuzuje tolik pozornosti jako dříve, ale to neznamená, že přišla o své skalní fanoušky nebo že nemůže nalákat fanoušky nové. A právě od toho jsou tu PlayStation 4 a Xbox One verze The Sims 4, díky nimž se svět Simíků otevírá majitelům současných konzolí. Hra je pochopitelně stejná jako na PC, takže disponuje všemi aktualizacemi a vylepšeními, které dosud vyšly.

Výběr výše zmíněných her je pouze redakčním doporučením, nikoliv seznamem všech titulů vycházejících v daný měsíc.

foto: store.steampowered.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě