UMPRUM na pražském fashion weeku příjemně potěšili

Pražský Fashion Week každoročně hostí mnoho zajímavých přehlídek a happeningů. I tento rok dostali možnost představit své modely studenti Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Jejich přehlídka nazvaná „Beyond The Frame“ pak velmi příjemně okořenila program pondělního dne.

„Východiskem se staly filmové tituly, které hrají klíčovou roli ve vývoji světové kinematografie a mají zásadní vliv na globální vizuální kulturu. Samotné kolekce jsou pak volnou interpretací těchto kultovních snímků. Úkolem bylo navázat na odkaz filmu a nalézt paralelu do současnosti s důrazem na generační výpověď,“ vysvětlil hlavní téma svého ateliéru Pavel Ivančic. Studentům se práce podle zadání podařila a výsledek jistě stojí za shlédnutí. Více o jednotlivých návrhářích a jejich komentář si můžete přečíst zde.

UMPRUM Fashion Week UMPRUM Fashion Week UMPRUM Fashion Week UMPRUM Fashion Week

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě