Co všechno nám prozradil brooklynský rapper Tekashi69 v exkluzivním rozhovoru?

Se jménem Tekashi69 jste se na našich stránkách mohli v minulosti setkat již mnohokrát. A není se ani čemu divit, tento brooklynský jezdec má silné vazby především na naše východní sousedy, konkrétně pak na label F*CK THEM. Jeho čerstvou záležitostí je pak videosingl s názvem SINALØA. Co tento tajuplný název vlastně znamená? A co se děje kolem Tekashiho a hnutí ScumGang? I na to rapper odpověděl v následujícím minirozhovoru.

Co to vlastně znamená SINALØA?

Sinaloa představuje místo v mexickém státě, které je velmi neblaze proslulé vysokou měrou kriminality a obchodu s drogami.

V poslední době kolovaly zvěsti ohledně ukončení tvého působení v ScumGang/ZillaKami. Jak se celá věc vlastně má?

ZillaKami a ScumGang se aktuálně snaží uzavřít major deal s Epic Records a mě jako Tekashi69 nechávají mimo celou tuhle věc. Dobře věděli, že nade mnou nemají žádnou kontrolu a potřebovali omluvu proto, aby mě mohli nechat vzadu a udělat novou tvář pro ScumGang69.

Děláš aktuálně na svém debutovém albu nebo třeba mixtapu? Pokud ano, kdy bychom se nového materiálu mohli dočkat?

Jasně, dělám zrovna na mixtapu. Ještě ale nevím, jestli to nebude spíš videotape, kde by byl v jedné stopě obsažen krátký film, interview a zdokumentovaný jeden den mého života. Dohromady něco okolo 45 minut stopáže. Možná to ale bude i klasický hudební projekt, uvidíme.

Kdy tě tvoji fanoušci budou moci vidět v Evropě?

Co nejdříve to jen bude možné. Aktuálně mám problém se zákonem tady ve Spojených státech. Jakmile mi umožní opustit zemi, budu vystupovat i v Evropě.

foto: facebook.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě