Soulja Boy součástí dalšího beefu? Tentokrát s Chrisem Brownem

Soulja Boy dle našeho názoru prožívá v současné době asi velmi těžké období, poněvadž má potřebu s někým stále válčit. Kromě toho, že v minulém roce vyvolal „beef“ s lidmi jako Lil Yachty, Quavo, Shia LaBeouf či Rico Recklezz, byl také zatčen za vyhrožování zbraněmi online. Mnoho z vás by si nejspíš řeklo, že už mu to bude stačit. Ovšem současná situace naznačuje pravý opak.

Soulja Boy totiž napsal bývalé přítelkyni Chrise Browna – Karrueche Tran pod její fotku na Instagramu emotikony se srdíčky, což prý podle něj samotného stačilo k tomu, aby mu Chris zavolal a řekl mu, že se s ním chce poprat. Soulja si z této události dělal srandu na svém Instagramu a Twitteru, kde urážel Chrise za to, že se chová jako p*ssy ass, bere moc kokainu a myslí si, že je tvrdý, když bije ženy. Breezy samozřejmě S. Beezymu oponoval na svém Instagramu, kde ho například označil krysou a poté ho vyzval na boxerský zápás, který Soulja ihned přijmul.

Gonna miss you Kingston ❤️ Until next time ✌🏽️

Fotka zveřejněná uživatelem karrueche (@karrueche),

Jak celá situace dopadne se nejspíše dozvíme v následujících dnech, ale ruku na srdce, mají oba dva opravdu toto za potřebí?

PS: Připomínáme také, že má Soulja Boy venku sedmé pokračování jeho úspěšné série mixtapů King Soulja. Stahovat celou záležitost můžete zde.

foto: inquisitr.com

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě