Kdo koho potká? Seriály The Walking Dead se na jednu epizodu propojí

Pokud byste se zeptali na nejzbožnější přání fanoušků seriálu The Walking Dead a jeho spin-offu Fear The Walking Dead, pravděpodobně by měli hned jasno – obě příbuzné, leč v mnoha ohledech odlišné show propojit. Jejich tvůrci nás však nejednou ubezpečili, že to je z mnoha pochopitelných důvodů prakticky neproveditelné.

Nyní se situace nečekaně změnila. Věřte nebo ne, sám tvůrce komiksu Robert Kirkman, z něhož televizní The Walking Dead, nikoliv Fear The Walking Dead, vychází, oficiálně potvrdil, že se seriály na jednu epizodu propojí prostřednictvím některé z postav. Více bohužel Robert neprozradil, a tak můžeme pouze spekulovat, „kdo koho navštíví“ a kdy se tak stane.

V současné chvíli se samozřejmě nejvíce nabízí možnost, že setkání proběhne v rámci The Walking Dead, jelikož jeho osmá série začíná už 22. října, zatímco právě probíhající třetí série Fear The Walking Dead skoční dvojepizodou tuto neděli. Ať už to ale dopadne jakkoli a kdykoli, prý půjde o zásadní událost celého univerza. A tu si přece nemůžeme nechat ujít! Co vy?

foto: www.bleedingcool.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě