Jaký remix Paulieho zaujal nejvíce? Výsledky contestu jsou tu!

Jsi začínající producent a sníš o tom, že tvoje beaty budou jednoho dne ve velkém stylu doprovázet nejlepší české MCs? Tak to jsi měl skvělou příležitost, jak ukázat svůj talent, zviditelnit se a dát o sobě vědět širší veřejnosti!

Paulie Garand totiž ve spolupráci s námi připravil zajímavou soutěž, jejíž pravidla byla vcelku jednoduchá – vytvořit remix jeho singlu Nirvana, který předčí všechny ostatní.

Na výherce čeká:

  • Merch od Ty Nikdy a Garand Brand v hodnotě 4000 Kč
  • Zveřejnění remixu na oficiálním YouTube kanálu Ty Nikdy

Své výtvory jste nám posílali na email info@bngr.cz s předmětem „Nirvana Remix Contest“ a my pro vás nyní máme výsledky přímo od Paulieho:

„Ani jsem nečekal, že přijde tolik remixů a úpřímně mě to potěšilo. Všechno jsem to pozorně poslechnul a můj verdikt je postavenej na několika faktorech, který jsou pro mě u remix contestů důležitý. Jde samozřejmě o vibe, ale nesmí se opomíjet technická zdatnost. Remix, kterej má špatně nasazenou acapellu prostě nemůže vyhrát, stejně tak dokola opakující se smyčka bez aranží. Do nezbytnejch kritérií tracku jsem řadil jak náladu, energii, schéma, tak i zvuk a detaily v rámci různejch stopek v beatu nebo hru s acapellou. Všechno je důležitý a stačí mi, když daná věc v jednom ohledu kulhá a dávám ji na druhou kolej. Našel jsem tam bomby a musim vypíchnout pár producentů, který mě mile potěšili.

J-BEZ je záruka kvality a v refrénu jede naprosto skvělej sampl. Další, pro mě neznámý jméno, je DJ B-FREE, jehož remix je pro mě stylovka a nese v sobě super strikci. Poslední zmínku před vyhlášením vítěze dám o týpkovi, kterej si říká THE.HD a kterej dost bavil Kennyho. Poslal jako jedinej asi 5 verzí, z nichž 3 rozhodně stojej za to a nesou v sobě super nálady.

Cenim, tleskám zníměnejm a děkuju všem, který se zúčastnili. Určitě to není poslední remix contest a vzniklo mnoho zajímavejch počinů. Sečteno podrtženo, je čas vyhlásit vítěze – ten pro mě splnil nejvíc z výše jmenovanejch kritérií a jeho jméno je JEKYLL! Jeho refrénová pasáž skvěle šlape a sloky maj super schéma, kdy záčátky a konce jedou bez beatu. Je tam pár parádních detailů a jednoduše to ve mně zanechalo už na první poslech nejlepší dojem. Gratuluju! V rámci výher nás propojí Banger.cz team, kterýmu děkuju za prostor. Čauuu.“

(Pro kompletní tracklist a všechny remixy rozklikni Mixcloud přehrávač)

foto: Paulie Garand

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě