Nový film Quentina Tarantina je o Charlesi Mansonovi a kontroverze vyvolává už jeho release date

Tarantinův nejnovější film by se podle všeho měl odehrávat na konci 60. let, kdy během dvou srpnových večerů povraždil Charles Manson a jeho skupina zvaná „Mansonova rodina“ sedm lidí, včetně Sharon Tateové, těhotné manželky známého režiséra Romana Polanského. Manson, který se po tomto incidentu stal symbolem zla, zemřel pár týdnů zpět ve vězení, kde si odpykával svůj doživotní trest.

Film se podle všeho ještě nezačal točit, nicméně už teď má svůj release date. Ten je stanoven na 9. srpna 2019, což je na den přesně padesát let právě od vraždy Tateové. Tu by ve filmu měla hrát skvělá Margot Robbie, která si pozornost získala hlavně díky roli Harley Quinn v Sebevražedném oddílu. Krom ní by se ve filmu měl objevit i Brad Pitt nebo Jennifer Lawrence.

Hlavní dějovou linku bude tvořit příběh televizního herce a jeho kaskadérského dvojníka, kteří se snaží proniknout do filmového průmyslu. Podobný scénář jsme v rámci Tarantinovi tvorby mohli vidět například v Hanebných panchartech, kdy se na pozadí reálných událostí odehrává jeho smyšlený, většinou velmi krvavý příběh.

úvodní foto: zdf.de

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě