Messenger dosáhne vlastní inteligence, která se bude snažit odhadnout vaší náladu

Do Messengeru se chystá aktualizace, která přidá novou verzi inteligence, díky níž bychom se měli vyhnout otravným odpovědím jako „ok“ nebo palec nahoru.

Novinka s názvem Messenger M se bude snažit identifikovat náladu zprávy, podle níž posléze doporučí několik slov jako odpověď. Slova ale nebudou jedinou možností, protože nová inteligence bude na krátké zprávy nabízet i smajlíky. A naopak na hlasovou zprávu nabídne odpověď pomocí hlasové zprávy.

Ve výsledku by to mělo fungovat tak, že se budeme bavit s kamarádem o jídle nebo restauracích a chytrý Messenger se z konverzace pokusí vysledovat informace a doporučí vám například restauraci, jejíž podrobnosti budete moci sdílet v chatu. Mezi další vychytávky patří třeba žádost o převod peněz z účtu na účet, kalendář, sdílení polohy nebo podrobnosti o jízdě přes Uber.

foto: money.cnn.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě