Instagram prošel updatem, který přinesl například odstranění followerů

Nedávný update Instagramu zahrnoval oznámení o vašem screenshotu. Avšak nejnovější vylepšení této sociální sítě s sebou přináší mnohem více. Nejen, že můžete zakázat komentáře u vašeho příspěvku, dokonce je budete moci i lajkovat. A aby těch vylepšení nebylo málo, vývojáři si toho pro nás nachystali ještě o něco více. Dalším přínosem je odstranění nežádoucích followerů.

Na povrch také vyplula informace, že se těmito kroky Instagram snaží docílit většího uživatelského soukromí. Avšak pěkně jedno po druhém.

Lajkování komentářů

Komunikace přes tuto sociální síť se tímto vylepšením jistě posune dále. Stačí, když zmáčknete malé srdíčko hned vedle konkrétního komentáře. Určitě nám dáte za pravdu, že „like“ je občas výrazně jednodušší řešení, než vypisování jakéhosi poděkování za pochválení hezkého příspěvku.

Odstranění followerů

Toto vylepšení se rozhodně hodí v případě, že vás sleduje dotěrná ex, a vy nemáte zájem, aby viděla fotografie s vaší novou, krásnou přítelkyní. Dřív se tento problém dal řešit pouze zablokováním dotyčného. Nyní však stačí mít soukromý účet a kliknout na tři tečky u sledujícího, kterého chcete odstranit. Tím se vám otevře možnost odebrání nežádoucího z vašeho seznamu followerů.

Vypnutí komentářů

Instagram také zavedl možnost vypnutí komentářů u vašeho příspěvku. Navíc tak můžete učinit jak u starých, tak u zcela nových postů. Při přidávání zcela nového příspěvku stačí v posledním kroku kliknout na možnost „pokročilá nastavení“ a vypnout komentáře. Pokud toto chcete udělat u starší záležitosti, musíte rozkliknout daný příspěvek a následně se opět obrátit na tři tečky v pravém rohu. Poté následuje stejný postup jako u odstranění vaší ex ze seznamu sledujících.

foto: highsnobiety.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě