Legendární brand Homeboy chystá v Praze (re)launch nové kolekce už tuto středu!

Ti z vás, kteří v devadesátých letech zažívali období plné euforie, si určitě pamatují i počátky streetwearu v našich ulicích. Konec dvacátého století se totiž nesl ve znamení boomu „prknových“ sportů, jako byl skateboarding nebo snowboarding a k tomu pochopitelně patřila i móda. A móda ulic a kopců na konci tisíciletí, to byl právě Homeboy.

Německá značka Jurgena Wolfa kdysi oblékala i ty největší hvězdy světového hip hopu, mezi kterými nechyběli Cypress Hill nebo Wu-Tang Clan. Populární Homeboy ovšem po několika letech skolily finanční problémy a po značce se tak slehla zem.

Comeback přišel právě letos, kdy se vzkříšené logo ukázalo v plné parádě na letošním festivalu módy v Berlíně Bright. Brand tam v očích pamětníků zazářil a to byl i jeden z důvodů, který nakonec vedl k happeningu, na který vás chceme pozvat. Launch nové kolekce staronové značky přímo v Praze na akci s názvem Fresh HomeBoy Flesh, která proběhne v žižkovském obchodě NeverEnough už tuto středu, 6. prosince od šesti hodin.

  • Facebook event zde

foto: tisková zpráva

IG @honzisko_n
architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy zdravě