Chceš práci snů? Hledá se první Becherovka Brand Ambassador

Chcete potkávat nové lidi? Cestovat po Česku i do zahraničí? Žít pestrý život? A mít práci, ve které vás budou platit za to, že se skvěle bavíte? Staňte se prvním Becherovka Brand Ambassadorem v Česku.

Jako malí jsme snili o kariéře kosmonauta, princezny nebo popeláře. Jenže do vesmíru je daleko, modrá krev nám v žilách neproudí a z popelářského snu jsme naštěstí vystřízlivěli. Teď sníme o zcela jiné práci. Pokud také chcete job, ve kterém vám budou platit za to, že se skvěle bavíte, staňte se prvním ambasadorem značky Becherovka v ČR!

Co budete dělat? Bavit se. Jezdit po Česku i po světě. Potkávat stále nové lidi. Profesně růst. A budovat image legendární značky mezi mladými lidmi, v barech a na super eventech. Zapojíte se do příprav různých aktivit a všechno zveřejníte na sociálních sítích, na kterých teď budete trávit čas za peníze.

Na to všechno dostanete k dispozici velkorysý budget, na jehož rozdělování budete spolupracovat s marketingovým a sales týmem Becherovky. A protože se na vaše zprávy těší český i globální tým Becherovky, budete také monitorovat konkurenci. Jinými slovy: dostanete příležitost naučit se spoustu věcí o marketingu jedné z nejprestižnějších českých značek, která je považována za prémiové pití po celém světě.

A koho Becherovka hledá? Mladého člověka s vysokoškolským vzděláním I. stupně, ideálně z marketingového oboru. Někoho, kdo umí říct vtip česky i anglicky, má řidičský průkaz skupiny B a nebojí se ho použít na silnicích v Česku i v zahraničí. Je kreativní, nechybí mu nadšení a originální pohled na věc. Má přehled o různých komunitách a při vyslovení slova hipster mu nenaskakuje husí kůže.

Chcete se stát vůbec prvním Becherovka Brand Ambassadorem v Česku? Natočte dvouminutové video, ve kterém anglicky vysvětlíte, co je vaší největší inspirací a proč. Nahrajte ho na YouTube a odkaz spolu se životopisem v angličtině pošlete na ambassador@becherovka.cz.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě