Charlieho Andílci se za dva roky vrátí v rebootu

Na podzim roku 2000 dorazila do kin akční komedie Charlieho Andílci od režiséra Josepha McGinty Nichola alias McG. Jednalo se o filmovou adaptaci stejnojmenného seriálu, který mezi lety 1976 až 1981 přinesl celkem 110 epizod. V hlavní rolích filmového zpracování o třech agentkách pracujících pro pana Charlieho se představily hollywoodské hvězdy Cameron Diaz, Drew Barrymore a Luci Liu. Toto sexy trio v kinech zazářilo a dokázalo vygenerovat přes 260 milionů dolarů s rozpočtem 90 milionů dolarů.

Bohužel kritika nebyla z filmu příliš nadšená a snímek skončil ve vodách průměrnosti. Nezanedbatelný zisk byl nicméně impulzem pro vznik pokračování, jež přišlo o dva roky později. Režie se opět ujal McG, který však nedokázal prakticky ničím překvapit, a kromě trojice oblíbených hrdinek snažících se diváka alespoň částečně udržet vzhůru byl film kritiky doslova rozcupován. Přesto se dvojka dokázala zaplatit, a dokonce vydělala i slušné peníze.

Pomineme-li seriálový pokus z roku 2011 od stanice AMC, čekají Charlieho Andílci na svůj „velkolepý“ návrat nezvykle dlouho. Nyní ale konečně máme informace o novém, restartovaném zpracování, které by se mělo objevit začátkem června roku 2019. Bohužel značka patří společnosti Sony Pictures Entertainment, jež své projekty často nečekaně zařízne, a tak datum premiéry neberte jako závazné. Prozatím potěší alespoň změna režiséra, jelikož reboot si vezme na starosti Elizabeth Banks.

Ta je známa především jako herečka a její režisérská kariéra čítá pouze dvojici nepříliš slavných počinů. Nezbývá nám než doufat, že si s restartem Charlieho Andílků poradí podstatně lépe. Co se týče možného hereckého obsazení, nemáme žádné konkrétní informace. Podle spekulací by si však v rebootu mohla zahrát Kristen Stewart či Lupita Nyong’o. Z toho lze odvodit, že nové zpracování zřejmě nebude odlehčenou zábavou a pokusí se prorazit v jiném žánru. Pravděpodobnost, že v chystané novince uvidíme někoho z původního zpracování,  je tak velmi malá.

Charlieho Andílci

foto: ign.com, blogs-images.forbes.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě