Challenge The Dudesons

il lottery

Jarno, Jukka, Jarppi a HP, čtyři kamarádi z Finska, kteří se znají už od základní školy. Společně vyrůstali ve městě Seinäjoki. Od mala nědělají nic jinýho, než všelijaké šílené kousky a píčoviny. Rozhodli se to všechno zaznamenávat a udělat si vlastní TV show s názvem The Dudesons. Hned poté co dokončili střední školu, založili společnost Rabbit Films a začali s natáčením prvních epizod. Velmi jim pomohlo to, že Jarno v tu dobu pracoval v malé finské televizi s názvem MoonTV. Na té taky začala v roce 2000 běžet první série s názvem Maailmankiertue. Ta se stala nejpopulárnějším pořadem na MoonTV. Druhá série s názvem Extreme Duudsonit: Maailmankiertue 2 si na stejném televizním kanálu odbyla premiéru v roce 2002. V roce 2003 byla odvysílána třetí série (Maailmankiertue 3) a v roce 2004 poslední – čtvrtá série projektu Extreme Duudsonit, která se jmenovala Duudsoni Elämää. Odvysílané jsou dále čtyři série The Dudesons (2006-2010), jedna série The Dudesons in America (2010), jeden celovečerní film s názvem The Dudesons Movie (2006) a spoustu dalšího materiálu a krátkých videí, které skončily převážně na youtube. Příkladem je nedávná mini série The Dudesons Life. Abych vám trochu přiblížil o co de, přirovnal bych je k Jackass, s kterými mají i spoustu společných čísel, avšak The Dudesons začali daleko dříve.

Dnešní článek sem napsal hlavně proto, abych vás informoval, že se chystá další pokračování tohohle šílenství. Bude se jednat o youtube sérii, která ponese název Challenge The Dudesons. Ta startuje už v pondělí 29.10! Určitě tady uvnitř článku čekni trailery a upoutávky! Všechno bude probíhat pod hlavičkou sázkové kanceláře Betsafe. Celkem bude 8 epizod, a Dudesonovi budou plnit různé výzvy, které jim dali jejich fanoušci!

Pokud chceš shlídnout víc dílů Dudesonových, můžeš tak učinit na stránce videacesky.cz, kde najdeš první čtyři série a již zmíněnou mini sérii The Dudesons Life a to včetně českých titulků. Celou sérii The Dudesons in America najdeš pak na oficiálních stránkách MTV.com. Pro další videa doporučuju pravidelně checkovat jejich oficiální youtube channel.

Pro zajímavost HP, vlastním jménem Hannu-Pekka Parviainen se narodil se 18.sprna 1981 a je to učitel tzn. outdoor education, což je experimentální vzdělávání venku v přírodě. Jukka Hilden se narodil 3.srpna 1980. Docházel na povinnou Finskou „vojnu“ a tak se z něj stal parašutista pro speciální operace. Jarppi se narodil 11.srpna 1979 a má syna se svou manželkou Elinou Karttunen. A poslední Jarno, CEO společnosti Rabbit Films, se narodil 19.září 1979 a je to finský mistr ve hře Super Mario Bros.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě