Zrodil se nový hit? Zpěvačka Elly vydává klip People


Křehká, ale zároveň suverénní a sebevědomá. Taková je popová píseň People zpěvačky Elly, která odkrývá citlivá témata a ukazuje, že je vše možné překonat. Píseň vznikla už před několika lety, nyní jí vdechli nový život Production Lovers.

Elly, vlastním jménem Eliška Tunková, si hudbu i text písně napsala sama v době, kdy procházela nelehkým obdobím. Při studiu na konzervatoři čelila urážkám, to se projevilo na jejím sebevědomí. „Psaní People mi pomohlo vystoupit z komfortní zóny a překonat strach z ponížení. Byla to pro mě taková forma terapie,“ vysvětluje Elly.

Videoklip, který podtrhuje ženskost Elly, je pro ni výjimečný taky tím, že se natáčel v jejím rodném městě na zámku a v opuštěných lázních Bílina. „Tam, kde jsem běhala jako malá, jsem teď stála před kamerou a plnila si svůj sen. Je to krásný pocit a z výsledku mám ohromnou radost,“ popisuje. Režie vizuálu se ujal Tomáš Holzknecht. Po zvukové stránce má píseň na svědomí pražské trio Production Lovers ve složení Michal Jiráň, Adam Albrecht and Šimon Martínek.

Elly zaznamenala největší úspěch s předešlým singlem Are You There, který boduje napříč rozhlasovými stanicemi včetně Radiožurnálu. Na Evropě 2 navíc opakovaně vyhrál Music Chart. Na pražském Majálesu před pár týdny svým vystoupením podpořila iniciativu Fuck Cancer, která šíří osvětu o onkologických onemocněních u mladistvých. Na léto plánuje další koncerty.

Text: Ivana Novotná
Foto: Pavla Hartmanová


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí